Static Web (1.1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Created
bs: Kreiran

en: Table
bs: Tabela

en: Authored on
bs: Napisano
