Static Web (1.1.0-beta2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: Created
is: Stovnað

en: Table
is: Talva

en: Authored on
is: Skrivað tann
