Statistics (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: How many content items to display in "day" list.
bo: ཉིན་རེའི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་སྟོན་དགོས་པ།

en: Number of day's top views to display
bo: ཀློག་གྲངས་རྒྱུགས་ཆེ་བ་སྟོན་དགོས་པའི་ཉིན་གྲངས

en: Number of all time views to display
bo: དུས་རྒྱུན་གྱི་ཀློག་གྲངས་སྟོན་དགོས་པའི་གྲངས

en: Number of most recent views to display
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ལྟ་ཀློག་སྟོན་དགོས་པའི་གྲངས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Number of views
bo: ཀློག་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Total views
bo: ལྟ་ཀློག་ཀྱི་སྡོམ་གྲངས

en: The total number of times the node has been viewed.
bo: སྦྲེལ་གནས་ལ་བལྟས་པའི་གྲངས།

en: Views today
bo: དེ་རིང་གི་ཀློག་གྲངས

en: The total number of times the node has been viewed today.
bo: སྦྲེལ་གནས་འདི་ལ་དེ་རིང་བལྟས་པའི་གྲངས།

en: Most recent view
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ལྟ་ཀློག

en: The most recent time the node has been viewed.
bo: སྦྲེལ་གནས་འདི་ལ་ཉེ་ཆར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད།

en: Content viewing counter settings
bo: ནང་དོན་ཀློག་གྲངས་བགྲང་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Count content views
bo: ནང་དོན་གྱི་ཀློག་གྲངས་བརྩི་བ

en: Increment a counter each time content is viewed.
bo: ནང་དོན་ལ་ཐེངས་རེ་ཀློག་སྐབས་བགྲང་བྱེད་ཀྱི་གྲངས་གཅིག་འཕར་བ

en: Popular content
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་ནང་དོན

en: How many content items to display in "all time" list.
bo: དུས་རྒྱུན་གྱི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་འཆར་དགོས་པ།

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
bo: ཉེ་ཆར་བལྟས་པའི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་འཆར་དགོས་པ།

en: Today's:
bo: དེ་རིང་།

en: All time:
bo: དུས་རྒྱུན་དུ།

en: Last viewed:
bo: ཐེངས་རྗེས་མ་བལྟས་པ།

en: Content statistics
bo: ནང་དོན་སྡོམ་རྩིས

en: The number of visitors who have read the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་དེ་ཀློག་མྱོང་བའི་ཀློག་མཁན་གྱི་གྲངས།

en: The number of visitors who have read the node today.
bo: དེ་རིང་སྦྲེལ་གནས་འདིའི་ཀློག་མཁན་ཀྱི་གྲངས།

en: Last view
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ལྟ་ཀློག

en: The date on which a visitor last read the node.
bo: ཀློག་མཁན་གྱིས་ནང་དོན་འདི་ཀློག་པའི་ཐེངས་རྗེས་མའི་ཚེས་གྲངས།

en: Displaying popular content
bo: རྒྱུགས་ཆེའི་ནང་དོན་སྟོན་པ

en: Page view counter
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་གྲངས་བགྲང་བྱེད

en: Administer statistics
bo: སྡོམ་རྩིས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: View content hits
bo: ནང་དོན་གྱི་རྡེབ་གྲངས་ལ་ལྟ་བ

en: The node ID.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས།
