Statistics (1.0.1) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: never
be: ніколі

en: Statistics
be: Статыстыка

en: How many content items to display in "day" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе за дзень

en: Number of day's top views to display
be: Колькасць праглядаў за дзень.

en: Number of all time views to display
be: Колькасьць праглядаў за ўвесь час, што будзе адлюстроўвацца

en: Number of most recent views to display
be: Колькасьць новых праглядаў - да адлюстравання

en: Permissions
be: Правы

en: Number of views
be: Колькасьць праглядаў

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Total views
be: Увесь прагляд

en: Views today
be: Праглядаў сёння

en: Most recent view
be: Самыя апошнія прагляды

en: Content viewing counter settings
be: Наладкі лічыльніка праглядаў матэрыялаў

en: Count content views
be: Лічыць прагляды матэрыялаў

en: Increment a counter each time content is viewed.
be: Павялічваць лічыльнік кожны раз, калі нехта праглядае матэрыял.

en: Popular content
be: Папулярныя матэрыялы

en: How many content items to display in "all time" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе прагледжаных за ўвесь час.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе нядаўна прагледжаных.

en: Today's:
be: За сёння:

en: All time:
be: За ўвесь час:

en: Last viewed:
be: Апошні прагляд:

en: The number of visitors who have read the node.
be: Колькасць наведвальнікаў сайта, якія прачыталі вузел.

en: The number of visitors who have read the node today.
be: Колькасць наведвальнікаў сайта, якія сёння чыталі вузел.

en: Last view
be: Апошні прагляд

en: The date on which a visitor last read the node.
be: Апошняя дата, калі наведвальнік сайта чытаў вузел.

en: Displaying popular content
be: Паказаць папулярныя матэрыялы

en: Page view counter
be: Лічыльнік праглядаў на старонцы

en: Administer statistics
be: Статыстыка адміністратара.

en: View content hits
be: Колькасць праглядаў змесціва

en: Block layout
be: Размеркаванне блокаў
