Statistics (1.0.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: never
bg: никога

en: Statistics
bg: Статистики

en: How many content items to display in "day" list.
bg: Колко съдържателни единици да се показват в "дневния" списък.

en: Number of day's top views to display
bg: Брой дни, за които да се показват най-посещаваните страници

en: Number of all time views to display
bg: Брой на посещенията през цялото време

en: Number of most recent views to display
bg: Брой на последните прегледи

en: Permissions
bg: Права

en: Number of views
bg: Брой на прегледите

en: Content viewing counter settings
bg: Настройки на брояча за прегледано съдържание

en: Count content views
bg: Брой прегледи на съдържание (импресии)

en: Increment a counter each time content is viewed.
bg: Увеличава брояча всеки път, когато се преглежда съдържание.

en: Popular content
bg: Популярно съдържание

en: How many content items to display in "all time" list.
bg: Колко съдържателни единици да се показват в "целия" списък.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
bg: Колко съдържателни елементи да се показват в списъка на "наскоро видените" страници.

en: Today's:
bg: Днешни:

en: All time:
bg: През цялото време:

en: Last viewed:
bg: Последно видени:
