Statistics (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: never
bs: nikad

en: Statistics
bs: Statistika

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Number of views
bs: Broj pregleda
