Statistics (1.0.1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: never
fi: ei koskaan

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Goal
fi: Tavoite

en: How many content items to display in "day" list.
fi: Kuinka monta kirjoitusta näytetään "Tämänpäiväiset" -listassa

en: Number of day's top views to display
fi: Päivän suosituimpien määrä

en: Number of all time views to display
fi: Kaikkien aikojen suosituimpien määrä

en: Number of most recent views to display
fi: Viimeksi katsottujen määrä

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Number of views
fi: Katselukerrat

en: About
fi: Tietoja

en: Steps
fi: Vaiheet

en: Uses
fi: Käyttää

en: 1 view | @count views
fi[0]: 1 katselukerta
fi[1]: @count katselukertaa

en: Total views
fi: Katselukertojen kokonaismäärä

en: The total number of times the node has been viewed.
fi: Solmun lukukertojen kokonaismäärä.

en: Views today
fi: Katsottu tänään

en: The total number of times the node has been viewed today.
fi: Solmun lukukertojen määrä tänään.

en: Most recent view
fi: Viimeisin katselukerta

en: The most recent time the node has been viewed.
fi: Solmun viimeisimmän katselukerran ajankohta.

en: Content viewing counter settings
fi: Lukukertojen laskurin asetukset

en: Count content views
fi: Laske kirjoitusten lukukerrat

en: Increment a counter each time content is viewed.
fi: Kasvata kirjoituksen laskuria joka kerta kun se luetaan.

en: Popular content
fi: Suosituin sisältö

en: How many content items to display in "all time" list.
fi: Montako kirjoitusta näytetään "Kaikkiaan"-listassa?

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
fi: Montako kirjoitusta näytetään "Viimeksi katsottu" -listassa?

en: Today's:
fi: Tämänpäiväiset:

en: All time:
fi: Kaikkiaan:

en: Last viewed:
fi: Viimeksi luettu:

en: Content statistics
fi: Sisällön tilastotiedot

en: The number of visitors who have read the node.
fi: Solmun lukeneiden vierailijoiden lukumäärä.

en: The number of visitors who have read the node today.
fi: Kuinka moni käyttäjä on lukenut solmun tänään.

en: Last view
fi: Viimeisin katselukerta

en: The date on which a visitor last read the node.
fi: Solmun viimeisimmän lukukerran päivämäärä.

en: Displaying popular content
fi: Suositun sisällön näyttäminen

en: Page view counter
fi: Sivun katselukertojen laskuri

en: Administer statistics
fi: Ylläpidä tilastoja

en: View content hits
fi: Näytä sisällön katselukerrat

en: The node ID.
fi: Solmun ID

en: Block layout
fi: Lohkojen sijoittelu

en: Statistics settings
fi: Statistiikan asetukset

en: Popular content block settings
fi: Suositun sisällön lohkon asetukset
