Statistics (1.0.1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: never
gl: nunca

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: How many content items to display in "day" list.
gl: Cantos elementos de contido que se mostrarán na lista "día".

en: Number of day's top views to display
gl: Número máximo de visitas do día para mostrar

en: Number of all time views to display
gl: Número de visitas totais a mostrar

en: Number of most recent views to display
gl: Número de vistas máis recentes a amosar

en: Permissions
gl: Permisos

en: Number of views
gl: Número de lecturas

en: About
gl: Información

en: Steps
gl: Pasos

en: Uses
gl: Usos

en: Total views
gl: Número de vistas

en: The total number of times the node has been viewed.
gl: O número de veces que o nodo foi visto.

en: Views today
gl: Vistas hoxe

en: The total number of times the node has been viewed today.
gl: O número de veces que o nodo foi visto hoxe.

en: Most recent view
gl: Vista máis recente

en: Content viewing counter settings
gl: Opcións do contador de visitas ao contido

en: Count content views
gl: Contador de visitas ao contido

en: Increment a counter each time content is viewed.
gl: Incrementa un contador cada vez que se amosa o contido.

en: Popular content
gl: Contido popular

en: How many content items to display in "all time" list.
gl: Cántos elementos de contido amosar na lista "sempre".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
gl: Cantos elementos de contido se mostrarán na lista de «Visitadas recentemente».

en: Today's:
gl: Hoxe:

en: All time:
gl: Sempre:

en: Last viewed:
gl: Vistos recentemente:

en: The number of visitors who have read the node.
gl: A cantidade de visitantes que leron o nodo.

en: The number of visitors who have read the node today.
gl: A cantidade de visitantes que leron o nodo hoxe.

en: Last view
gl: Última visita

en: The date on which a visitor last read the node.
gl: A data na que un visitante accedeu por última vez o nodo.

en: Displaying popular content
gl: Presentando o contido popular

en: Page view counter
gl: Contador de impresións de páxina

en: Administer statistics
gl: Administrar estadísticas

en: View content hits
gl: Ver accesos o contenido

en: The node ID.
gl: ID do nodo.
