Statistics (1.0.1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: never
he: אף פעם

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Goal
he: יעד

en: How many content items to display in "day" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "יום".

en: Number of day's top views to display
he: מספר הפריטים המובילים של היום שיוצגו ברשימת "היום"

en: Number of all time views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "כל הזמנים"

en: Number of most recent views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "נצפו לאחרונה"

en: Permissions
he: הרשאות

en: Number of views
he: מספר הצפיות

en: About
he: אודות

en: Steps
he: צעדים

en: Uses
he: שימושים

en: 1 view | @count views
he[0]: היבט אחד
he[1]: @count היבטים

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Content viewing counter settings
he: הגדרות מונה צפיות בתוכן

en: Count content views
he: ספור צפיות בתוכן

en: Increment a counter each time content is viewed.
he: קדם מונה בכל פעם שנצפה תוכן באתר.

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: How many content items to display in "all time" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "כל הזמנים".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "נצפו לאחרונה".

en: Today's:
he: היום:

en: All time:
he: כל הזמנים:

en: Last viewed:
he: נצפה לאחרונה:

en: Administer statistics
he: ניהול סטטיסטיקות

en: Block layout
he: בלוקים
