Statistics (1.0.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: never
hi: कभी नहीं

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: How many content items to display in "day" list.
hi: "दिन" सूची में कितने सामग्री आइटम प्रदर्शित करने हैं।

en: Number of most recent views to display
hi: प्रदर्शित करने के लिए सबसे हाल के दृश्यों की संख्या

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Number of views
hi: कितनी बार पढा गया

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Today's:
hi: आज का:

en: All time:
hi: सभी समय:

en: Block layout
hi: ब्लॉक लेआउट
