Statistics (1.0.1) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: never
hu: soha

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: How many content items to display in "day" list.
hu: Mennyi eleme legyen a napi népszerű tartalmakat megjelenítő listának?

en: Number of day's top views to display
hu: Napi népszerű tartalmak listájának hossza

en: Number of all time views to display
hu: Minden idők legnépszerűbbjei listájának hossza

en: Number of most recent views to display
hu: Legutóbbi megjelenítések listájának hossza

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Number of views
hu: Megtekintések száma

en: About
hu: Leírás

en: Steps
hu: Lépések

en: Uses
hu: Használat

en: 1 view | @count views
hu[0]: 1 megtekintés
hu[1]: @count megtekintés

en: Total views
hu: Összes megtekintés

en: The total number of times the node has been viewed.
hu: A tartalom összes megtekintéseinek száma.

en: Views today
hu: Mai megtekintések

en: The total number of times the node has been viewed today.
hu: A tartalom összes megtekintéseinek száma a mai napon.

en: Most recent view
hu: Legutóbbi megtekintés

en: The most recent time the node has been viewed.
hu: A tartalom legutóbbi megtekintésének ideje.

en: Content viewing counter settings
hu: Olvasottság számláló beállítások

en: Count content views
hu: Tartalmak olvasottságának mérése

en: Increment a counter each time content is viewed.
hu: Egy számláló növelése eggyel, valahányszor a tartalmat megtekintik.

en: Popular content
hu: Népszerű tartalmak

en: How many content items to display in "all time" list.
hu: Mennyi eleme legyen a minden idők legnépszerűbb tartalmait megjelenítő listának?

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
hu: Mennyi eleme legyen a legutóbb olvasott tartalmakat felsoroló listának?

en: Today's:
hu: Mai:

en: All time:
hu: Összesített:

en: Last viewed:
hu: Legutóbb olvasott:

en: Content statistics
hu: Tartalomstatisztika

en: The number of visitors who have read the node.
hu: A látogatók száma, akik elolvasták a tartalmat.

en: The number of visitors who have read the node today.
hu: A látogatók száma, akik elolvasták a tartalmat a mai napon.

en: Last view
hu: Legutóbbi megtekintés

en: The date on which a visitor last read the node.
hu: A dátum, amikor egy látogató utoljára olvasta a tartalmat .

en: Displaying popular content
hu: Népszerű tartalmak megjelenítése

en: Page view counter
hu: Oldal megtekintésének számlálója

en: Administer statistics
hu: Statisztikák adminisztrációja

en: View content hits
hu: Tartalmak látogatottságának megtekintése

en: The node ID.
hu: A tartalomazonosító.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
hu: A Drupal által a webhelyről tárolt statisztikai információk beállításai.

en: Block layout
hu: Blokk elrendezés

en: Statistics settings
hu: Statisztika beállításai

en: Popular content block settings
hu: Népszerű tartalomblokk beállítások

en: Number of day\s top views to display
hu: Megjelenített napi legnépszerűbb tartalmak száma

en: The Statistics module shows you how often content is viewed. This is useful in determining which pages of your site are most popular. For more information, see the <a href=":statistics_do">online documentation for the Statistics module</a>.
hu: A <em>Statistics</em> modul megmutatja az egyes tartalmak látogatottságát, ami hasznos a webhely legnépszerűbb oldalainak meghatározásához. További tudnivaló a <em>Statistics</em> modul <a href=":statistics_do">online dokumentációjában</a> található.

en: The module includes a <em>Popular content</em> block that displays the most viewed pages today and for all time, and the last content viewed. To use the block, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and then you can enable and configure the block on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
hu: A modul létrehoz egy <em>Népszerű tartalmak</em> blokkot, ami megjeleníti a ma és összességében legtöbbet, valamint a legutóbb megtekintett oldalakat. A blokk használatához be kell kapcsolni a <em>Tartalmak olvasottságának mérését</em> a <a href=":statistics-settings">statisztika beállításai oldalon</a>, ezután a <a href=":blocks">blokkok elrendezése oldalán</a> be kell kapcsolni és állítani a blokkot.

en: The Statistics module includes a counter for each page that increases whenever the page is viewed. To use the counter, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and set the necessary <a href=":permissions">permissions</a> (<em>View content hits</em>) so that the counter is visible to the users.
hu: A <em>Statistics</em> modul tartalmaz egy számlálót minden oldalhoz, ami azok megtekintésekor eggyel növekszik. Ehhez először engedélyezni kell a <em>Tartalmak olvasottságának mérését</em> a <a href=":statistics-settings">statisztikák oldalán</a>, valamint a <a href=":permissions">jogosultságok</a> oldalán megadni a „Tartalmak látogatottságának megtekintését”, hogy láthatóvá váljon a pillanatnyi állásuk a felhasználók számára.

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
hu: Mennyi ideig tart a statisztikák gyorsítótárazása, vagyis a frissítési időköz

en: Configure the logging of content statistics.
hu: A tartalomstatisztikák naplózásának beállításai.

en: Numeric values from the statistics module
hu: A <em>Statistics</em> modul számszerű értékei

en: The most recent time the node has been viewed
hu: A tartalom legutóbbi megtekintésének időpontja

en: The ID of the node to which these statistics apply.
hu: Annak a tartalomnak az azonosítója amin ezek a statisztikák alkalmazva lesznek.
