Statistics (1.0.1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: never
jv: ora tau

en: Statistics
jv: Statistik

en: How many content items to display in "day" list.
jv: Cacahé item kontèn sing ditampilnā nang daftar "dinā".

en: Number of day's top views to display
jv: Jumlah tampilan harian paling akèh sing ditampilna

en: Number of all time views to display
jv: Jumlah total tampilan sing ditampilna

en: Number of most recent views to display
jv: Jumlah kunjungan terakhir sing ditampilaké

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Number of views
jv: Jumlah sing nonton

en: About
jv: Ngenani

en: 1 view | @count views
jv[0]: 1 view
jv[1]: @count view

en: Views today
jv: Tampilan dinā iki

en: Content viewing counter settings
jv: Setélan itungan nonton konten

en: Count content views
jv: Ngitung sing nonton konten

en: Increment a counter each time content is viewed.
jv: Tambahānā itungan saben konten ditonton.

en: Popular content
jv: Konten populer

en: How many content items to display in "all time" list.
jv: Pira cacahé item konten kanggo ditampilaké marang daftar "kabèh wayah".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
jv: Pira cacahé item konten kanggo ditampilaké marang daftar "ditonton pungkasan".

en: Today's:
jv: Dinā iki:

en: All time:
jv: Kabèh wektu:

en: Last viewed:
jv: Ditonton pungkasan:

en: The number of visitors who have read the node.
jv: Jumlah dhayoh sing uwis maca node.

en: The number of visitors who have read the node today.
jv: Jumlah pengunjung sing måcå node ing dinå iki.

en: Last view
jv: Nonton pungkasan

en: The date on which a visitor last read the node.
jv: Tanggal nalikā tamu terakhir maca node.

en: Displaying popular content
jv: Nampilaké konten populer

en: Page view counter
jv: Kācā ngetung sing nonton

en: Administer statistics
jv: Statistik administrasi

en: View content hits
jv: Nonton kontèn sing diklik
