Statistics (1.0.1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: never
kk: ешқашан

en: Statistics
kk: Статистика

en: How many content items to display in "day" list.
kk: "Day" тізбегінде неше контент элементін көрсету керек.

en: Number of day's top views to display
kk: Көрсетілетін бір күндегі ең көп қараулардың саны.

en: Number of all time views to display
kk: Барлық қаралымдар саны

en: Number of most recent views to display
kk: Көрсетілетін ең соңғы қаралымдар саны

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Content viewing counter settings
kk: Мазмұн қарау санауышының теңшелемелері

en: Count content views
kk: Мазмұн көрінісін санаңыз

en: Increment a counter each time content is viewed.
kk: Санағышты контентті көргенде арттыру.

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: How many content items to display in "all time" list.
kk: "Бар уақыт" тізімінде неше контент көрсету керек.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
kk: "Соңғы қаралған" тізімінде неше контент элементін көрсету керек.

en: Today's:
kk: Бүгін

en: All time:
kk: Барлық уақытта:

en: Last viewed:
kk: Соңғы рет қаралды:
