Statistics (1.0.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: never
lt: niekada

en: Statistics
lt: Statistika

en: Goal
lt: Tikslas

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: About
lt: Apie

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Content viewing counter settings
lt: Turinio peržiūrėjimų skaitiklio nustatymai

en: Count content views
lt: Skaičiuoti turinio parodymus

en: Increment a counter each time content is viewed.
lt: Padidiną skaitiklio parodymą kai tik turinys skaitomas.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: Block layout
lt: Blokų išdėstymas
