Statistics (1.0.1) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: never
ms: tidak pernah

en: Statistics
ms: Statistik

en: How many content items to display in "day" list.
ms: Bilangan item kandungan yang akan dipamerkan dalam senarai "harian".

en: Number of day's top views to display
ms: Bilangan paparan teratas harian untuk dipamer

en: Number of all time views to display
ms: Bilangan pandangan setiap masa untuk dipamerkan

en: Number of most recent views to display
ms: Bilangan pandangan paling terbaru untuk dipamerkan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Number of views
ms: Bilangan paparan

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Views today
ms: Pandangan-pandangan hari ini

en: Content viewing counter settings
ms: Pengesetan pembilang paparan kandungan

en: Count content views
ms: Hitung pandangan kandungan

en: Increment a counter each time content is viewed.
ms: Tambahkan hitungan dalam pembilang setiap kali kandungan dilihat.

en: Popular content
ms: Kandungan popular

en: How many content items to display in "all time" list.
ms: Berapa banyak item kandungan yang akan dipamerkan dalam senarai "sepanjang masa" .

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ms: Berapa banyak item kandungan akan dipamerkan dalam senarai "dilihat baru-baru ini".

en: Today's:
ms: Hari ini:

en: All time:
ms: Sepanjang masa:

en: Last viewed:
ms: Paparan terakhir:

en: The number of visitors who have read the node.
ms: Bilangan pelawat yang telah membaca nod tersebut.

en: The number of visitors who have read the node today.
ms: Bilangan pelawat yang telah membaca nod tersebut hari ini.

en: Last view
ms: Pandangan terakhir

en: The date on which a visitor last read the node.
ms: Tarikh terakhir pelawat membaca nod tersebut.

en: Displaying popular content
ms: Mempamerkan kandungan popular

en: Page view counter
ms: Pembilang pandangan halaman

en: Administer statistics
ms: Tadbirkan statistik

en: View content hits
ms: Lihat hits kandungan
