Statistics (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Number of views
te: వీక్షణల సంఖ్య

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
