Statistics (1.0.1) - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: never
uk: ніколи

en: Statistics
uk: Статистика

en: Goal
uk: Мета

en: How many content items to display in "day" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за день".

en: Number of day's top views to display
uk: Відображувана кількість найпопулярніших переглядів за день

en: Number of all time views to display
uk: Відображувана кількість переглядів за весь час

en: Number of most recent views to display
uk: Відображувана кількість найостанніших переглядів

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: About
uk: Про модуль

en: Steps
uk: Кроки

en: Uses
uk: Використання

en: 1 view | @count views
uk[0]: 1 перегляд
uk[1]: @count перегляди
uk[2]: @count переглядів

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найостанніший перегляд

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Content viewing counter settings
uk: Налаштування лічильника переглядів матеріалу

en: Count content views
uk: Підраховувати перегляди матеріалів

en: Increment a counter each time content is viewed.
uk: Збільшення показника лічильника на одиницю щоразу при перегляді матеріалу.

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: How many content items to display in "all time" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за весь час".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "найостанніші перегляди".

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останні перегляди:

en: Content statistics
uk: Статистика матеріалів

en: The number of visitors who have read the node.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал.

en: The number of visitors who have read the node today.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал сьогодні.

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: The date on which a visitor last read the node.
uk: Дата, коли користувач останній раз читав матеріал.

en: Displaying popular content
uk: Показ популярних матеріалів

en: Page view counter
uk: Лічильник переглядів сторінки

en: Administer statistics
uk: Адміністрування статистики

en: View content hits
uk: Перегляд відвідувань матеріалу

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
uk: Налаштування статистичної інформації, що Drupal зберігає про сайт.

en: Block layout
uk: Схема блоків

en: Statistics settings
uk: Налаштування статистики

en: Popular content block settings
uk: Налаштування блоку популярних матеріалів

en: Number of day\s top views to display
uk: Відображувана кількість найпопулярніших переглядів за день

en: The Statistics module shows you how often content is viewed. This is useful in determining which pages of your site are most popular. For more information, see the <a href=":statistics_do">online documentation for the Statistics module</a>.
uk: Модуль Статистика (Statistics) показує, як часто переглядається матеріал. Це знадобиться при визначенні найпопулярніших сторінок сайту. Додаткову інформацію дивіться у <a href=":statistics_do">онлайн-документації про модуль Статистика (Statistics)</a>.

en: The module includes a <em>Popular content</em> block that displays the most viewed pages today and for all time, and the last content viewed. To use the block, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and then you can enable and configure the block on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
uk: Модуль містить в собі блок <em>Популярні матеріали</em>, що показує найпереглядуваніші сторінки за сьогодні та за весь час, і останній переглянутий матеріал. Для використання блоку необхідно увімкнути опцію <em>Підраховувати перегляди матеріалів</em> на сторінці <a href=":statistics-settings">Статистика</a>, а потім увімкнути та налаштувати блок на сторінці <a href=":blocks">Схема блоків</a>.

en: The Statistics module includes a counter for each page that increases whenever the page is viewed. To use the counter, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and set the necessary <a href=":permissions">permissions</a> (<em>View content hits</em>) so that the counter is visible to the users.
uk: Модуль Статистика (Statistics) містить в собі лічильник кожної сторінки, котрий збільшується при кожному перегляді сторінки. Щоб скористатися лічильником, увімкніть опцію <em>Підраховувати перегляди матеріалів</em> на сторінці <a href=":statistics-settings">Налаштування статистики</a>, а щоб лічильник відображувався користувачам встановіть відповідні <a href=":permissions">повноваження</a> (<em>Перегляд відвідувань матеріалу</em>).

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
uk: Як довго має кешуватись статистика, тобто інтервал оновлення.

en: Configure the logging of content statistics.
uk: Налаштуйте ведення журналу статистики материалів.

en: Numeric values from the statistics module
uk: Числові значення з модуля Cтатистика

en: The most recent time the node has been viewed
uk: Час останнього перегляду матеріалу

en: The ID of the node to which these statistics apply.
uk: Ідентифікатор матеріалу, на який поширюється ця статистика.

en: Check <em>Count content views</em> and click <em>Save configuration</em>.
uk: Встановіть прапорець <em>Підраховувати перегляди матеріалів</em> та натисніть <em>Зберегти конфігурацію</em>.

en: Tracking and displaying popular content
uk: Відстеження та показ популярного вмісту

en: Logs how many times content is viewed.
uk: Реєструє кількість переглядів вмісту.
