Statistics (1.0.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: never
is: ongantíð

en: Statistics
is: Hagtøl

en: How many content items to display in "day" list.
is: Hvussu nógvir innihaldsliðir ið skulu vísast á listanum "Í dag".

en: Number of day's top views to display
is: Nøgd av dagsins mest vitjaðu, at vísa

en: Number of all time views to display
is: Tal á mest vitjaða yvirhøvur, at vísa

en: Number of most recent views to display
is: Nøgd av mest nýliga vitjað, at vísa

en: Permissions
is: Rættindi

en: Number of views
is: Nøgd av vitjanum

en: About
is: Um

en: Content viewing counter settings
is: Setingar viðvíkjandi teljarar

en: Count content views
is: Tel upp vitjanir

en: Increment a counter each time content is viewed.
is: Tel upp fyri hvørt innihald, hvussu ofta tað verður víst

en: Popular content
is: Mest vitjað

en: How many content items to display in "all time" list.
is: Hvussu nógvir innihaldsliðir ið skulu vísast á listanum "Yvirhøvur".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
is: Hvussu nógvir innihaldsliðir ið skulu vísast á listanum "nýliga vitjað".

en: Today's:
is: Í dag:

en: All time:
is: Yvirhøvur:

en: Last viewed:
is: Síðst vitjað:
