Statistics (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: never
hy: երբեք

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Uses
hy: Օգտագործում
