Statistics (1.0.0) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: never
oc: pas jamai

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: How many content items to display in "day" list.
oc: Nombre d'elements de contengut d'afichar dins la lista « uèi ».

en: Number of day's top views to display
oc: Nombre de visualizacions del top del jorn d'afichar

en: Number of all time views to display
oc: Nombre de visualizacions dempuèi lo començament d'afichar

en: Number of most recent views to display
oc: Nombre de visualizacions las mai recentas d'afichar

en: Number of views
oc: Nombre de lectures

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Total views
oc: Nombre total d'afichatges

en: The total number of times the node has been viewed.
oc: Lo nombre total d'afichatges del nosèl.

en: Views today
oc: Afichatges uèi

en: The total number of times the node has been viewed today.
oc: Lo nombre total d'afichatges del nosèl uèi.

en: Most recent view
oc: Darrièr afichatge

en: The most recent time the node has been viewed.
oc: Data de darrièr afichatge del nosèl.

en: Content viewing counter settings
oc: Paramètres del comptador de visualizacions de contengut

en: Count content views
oc: Comptar lo nombre d'afichatge dels contenguts

en: Increment a counter each time content is viewed.
oc: Incrementar un comptador a cada còp qu'un contengut es visualizat.

en: Popular content
oc: Contengut populaire

en: How many content items to display in "all time" list.
oc: Nombre d'elements de contengut afichar dins la lista « dempuèi lo començament ».

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
oc: Nombre d'elements de contengut afichats dins la lista « vist recentament ».

en: Today's:
oc: Uèi  :

en: All time:
oc: Dempuèi lo començament  :

en: Last viewed:
oc: Darrièr accès  :

en: Content statistics
oc: Statistiques de contengut

en: The number of visitors who have read the node.
oc: Lo nombre de visitors que an legit lo nosèl.

en: The number of visitors who have read the node today.
oc: Lo nombre de visitors qu'an lu lo nosèl uèi.

en: Last view
oc: Darrièra consultation

en: The date on which a visitor last read the node.
oc: La data à la quala un visitor a lu lo nosèl en darrièr.

en: Displaying popular content
oc: Aficha lo contengut popular

en: Page view counter
oc: Comptador de paginas vistes

en: Administer statistics
oc: Administrar las estatisticas

en: View content hits
oc: Consulta los accèsses al contengut

en: The node ID.
oc: L'identificant (ID) del nosèl.
