Statistics (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
