Status Block (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Version
be: Версія

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Theme
be: Тэма

en: Other
be: Іншыя

en: Features
be: Функцыі

en: Blocks
be: Блокі
