Status Block (1.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Version
ca: Versió

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Theme
ca: Tema

en: Other
ca: Altres

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Plugin
ca: Connector

en: Environment
ca: Entorn

en: Blocks
ca: Blocs

en: Primary
ca: Primari
