Status Block (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Version
cs: Verze

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Other
cs: Jiné

en: Blocks
cs: Bloky

en: Primary
cs: Primární

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu
