Status Block (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Theme
da: Tema

en: Other
da: Anden

en: Additional
da: Yderligere oplysninger

en: Blocks
da: Blokke

en: Primary
da: Primær

en: Current theme
da: Aktuelt tema
