Status Block (1.0.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
