Status Block (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Other
gu: અન્ય
