Status Block (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Theme
hr: Tema

en: Other
hr: Ostalo

en: Features
hr: Značajke

en: Blocks
hr: Blokovi
