Status Block (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Group
hu: Csoport

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Version
hu: Verzió

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Theme
hu: Smink

en: Other
hu: Egyéb

en: Additional
hu: Továbbiak

en: Features
hu: Jellemzők

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Environment
hu: Környezet

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Current theme
hu: Jelenlegi smink
