Status Block (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
