Status Block (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Version
jv: Versi

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Theme
jv: Tema

en: Other
jv: Liyané

en: Blocks
jv: Blok
