Status Block (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Version
kk: Нұсқа

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Other
kk: Басқа

en: Blocks
kk: Блоктар
