Status Block (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Group
km: ក្រុម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Version
km: កំណែ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
