Status Block (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Weight
ml: ഭാരം
