Status Block (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Theme
mn: Загвар

en: Blocks
mn: Хавтангууд
