Status Block (1.0.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Group
ms: Kumpulan

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Version
ms: Versi

en: Message
ms: Mesej

en: Weight
ms: Pemberat

en: Theme
ms: Tema

en: Other
ms: Lain-lain

en: Blocks
ms: Blok-blok
