Status Block (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Other
my: အခြား
