Status Block (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Other
nn: Andre

en: Blocks
nn: Blokkar
