Status Block (1.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Version
pl: Wersja

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Theme
pl: Skórka

en: Other
pl: Inne

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Blocks
pl: Bloki

en: Primary
pl: Główny

en: Current theme
pl: Aktualna skórka
