Status Block (1.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Group
fa: گروه

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Version
fa: نسخه

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Theme
fa: پوسته

en: Other
fa: ساير

en: Plugin
fa: افزونه

en: Blocks
fa: قالبک‌ها
