Status Block (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Theme
sv: Tema

en: Other
sv: Övriga

en: Additional
sv: Kompletterande

en: Features
sv: Funktioner

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Environment
sv: Miljö

en: Blocks
sv: Block

en: Primary
sv: Primär
