Status Block (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Other
th: อื่นๆ

en: Blocks
th: บล็อค
