Status Block (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Group
tr: Grup

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Version
tr: Sürüm

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Theme
tr: Tema

en: Other
tr: Diğer

en: Additional
tr: Ek

en: Features
tr: Özellikler

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Primary
tr: Birincil
