Status Block (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Group
uk: Група

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Version
uk: Версія

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Theme
uk: Тема

en: Other
uk: Інше

en: Additional
uk: Додатково

en: Features
uk: Властивості

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Environment
uk: Середовище

en: Blocks
uk: Блоки

en: Primary
uk: Основні

en: Current theme
uk: Чинна тема

en: How to use
uk: Як користуватися
