Status Block (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Group
vi: Nhóm

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Version
vi: Phiên bản

en: Message
vi: Thông điệp

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Other
vi: Khác

en: Features
vi: Tính năng

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Environment
vi: Môi trường

en: Blocks
vi: Khối

en: Primary
vi: Chính
