Status Block (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Group
af: Groep

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Other
af: Ander

en: Blocks
af: Blokke
