Status Block (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Group
ar: المجموعة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Version
ar: النسخة

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Theme
ar: حلة

en: Other
ar: آخر

en: Features
ar: الخصائص

en: Blocks
ar: الصناديق
