Status Block (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Version
az: Versiya

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Theme
az: Tema

en: Other
az: Digər

en: Blocks
az: Bloklar
