Status Block (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Version
bg: Версия

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Other
bg: Други

en: Blocks
bg: Блокове
