Status Block (1.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Other
bo: གཞན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Current theme
bo: མིག་སྔའི་བརྗོད་གཞི
